Americká Společnost Boxer se zabývá výrobou mininakladačů a jejich rozmanitého příslušenství. 50 druhů příslušenství umožňuje využívat jeden stroj na více činností (např.zemní a výkopové práce, údržba zeleně, manipulace s předměty).

BOXER 427W Mini-SkidBoxer 427

I přes velmi nízkou hmotnost mají tyto stroje velmi vysokou nosnost a vynikající stabilitu. Mininakladač má velmi malé rozměry (šířka 90cm) a může se tak pohybovat i ve stísněných prostorách. Smykem řízený nakladač zaručuje snadný pohyb terénem a je šetrný k podloží. Obsluha stroje je velmi jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik. Objem palivové nádrže a příjemná spotřeba Vám dovolí s mininakladačem pracovat celou pracovní dobu bez přerušení. Mininakladač je vybaven univerzální závěsnou deskou, na kterou snadno a velmi rychle uchytíte Vaše příslušenství, které je ihned připraveno k použití.

Mininakladače jsou dostupné s benzínovým nebo naftovým motorem s minimální údržbou.

Nabízené stroje lze přepravovat nákladním automobilem (dodávkou, sklopkou) nebo na přívěsném vozíku za osobním automobilem s nosností do 1 tuny. V případě potřeby je možné k novému stroji nabídnout i trailer, který využijete pro přepravu za automobilem.

Velmi silná hydraulika umožňuje k mininakladači připojit i příslušenství, které nemusí nabízet společnost BOXER. 

Mezi příslušenství lze zařadit: standardní lopatu, úzká lopatu, lopatu se zuby, vrtací hlavu s vrtáky, standardní rýhovač, zahrnovač rýh, zarovnávač terénu, rotavátor, cepákový mulčovač, paletizační vidle, drapákový nádstavec, podkop, míchačku a další.

Výrobce si vyhrazuje právo na změny. 

 
 
 
 

Neustále jsme s vámi

Podívejte se na naše videa nebo nás sledujte na facebooku »