Štěpkovače

Štípače

Mininakladače

Společnost GreenMech, s.r.o. byla založena společností Turner Development Ltd. UK za účelem vývoje, výroby a prodeje široké řady štěpkovačů a drtičů zeleného odpadu. Společnost Greenmech má více než 30-leté zkušenosti  v navrhování a výrobě strojů pro údržbu zeleně, štěpkovačů a drtičů určených pro zpracování zeleného odpadu a dřevních zbytků. Jen málo výrobců se může pochlubit takovým zázemím a zkušenostmi, jaké má tým GreenMech.

Společnost GreenMech, s.r.o. byla založena na počátku roku 2001. Poskytuje služby v oblasti ekologie a likvidace odpadů. Zákazníkům nabízí štěpkovače, které představují ideální poměr mezi výkonem a cenou. Spolu s nízkými provozními náklady a s bezkonkurenční poprodejním servisem, představují štěpkovače GreenMech jasnou volbu. 

V nabídce se objevují štěpkovače s vlastním motoremštěpkovače za traktor a štěpkovače na pásech (samochodné štěpkovače). Ty jsou vybaveny patentově chráněným kruhovým ostřím DiscBlade, které se vyznačuje dlouhou životností, nižší hlučností, lepšími štěpkovacími vlastnostmi, snadnou montáží a v neposlední řadě úsporou nákladů oproti klasickému rovnému ostří.

Společnost GreenMech vyrábí štěpkovače podle normy ISO 9001. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že štěpkovače, které kupují, splňují jejich požadavky i zvyšují jejich spokojenost.

Inovované návrhy strojů společnosti GreenMech i nadále zaujímají přední postavení na trhu. Štěpkovač GreenMech QuadChip, který je nový na našem trhu, získal nově dvě první místa za nejlepší inovace.

Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

 
 
 

Novinky a aktuality

16.07.2016 Společnost GreenMech představuje zbrusu nový samostatný dopravníkový pás od výrobce AMR. Šířka pásu je 35 cm a délka 5 m. Je přívěsný za automobil a je vhodný pro všechny druhy pil a štípačů. 30.06.2013 Na národní výstavě hospodářských zvířat a zemědělské techniky, která proběhla ve dnech 27. - 30. 6. na brněnském výstavišti jsme obdrželi zlatou medaili. Více v sekci Akce. 02.02.2013 Potřebujete půjčit štěpkovač? Volejte 736 626 401 nebo pište na greenmech@greenmech.cz Platí pro celou ČR 17.11.2012 Přinášíme Vám 3 typy nových REVOLUČNÍCH štěpkovačů, které mohou využívat kulaté (Disc Blade) nebo klasické (rovné) ostří: Arborist 130, Arborist 150 a Arbtrak 150. Více v sekci: Štěpkovače

Neustále jsme s vámi

Podívejte se na naše videa nebo nás sledujte na facebooku »

 

Neustále jsme s vámi

Podívejte se na naše videa nebo nás sledujte na facebooku »