Štěpkovače

Štípače

Mininakladače

Britská společnost GreenMech Ltd. byla založena společností Turner Development Ltd. UK za účelem vývoje, výroby a prodeje široké řady štěpkovačů a drtičů zeleného odpadu. Má více než 30-leté zkušenosti  v navrhování a výrobě strojů pro údržbu zeleně, štěpkovačů a drtičů určených pro zpracování zeleného odpadu a dřevních zbytků. Jen málo výrobců se může pochlubit takovým zázemím a zkušenostmi, jaké má tým GreenMech.

Česká společnost GreenMech, s.r.o. byla založena na počátku roku 2001. Poskytuje služby v oblasti ekologie a likvidace odpadů. Zákazníkům nabízí štěpkovače, které představují perfektní poměr mezi výkonem a cenou. Spolu s nízkými provozními náklady a s bezkonkurenčním poprodejním servisem, představují štěpkovače GreenMech jasnou volbu. 

V nabídce se objevují štěpkovače s vlastním motoremštěpkovače za traktor a štěpkovače na pásech (samochodné štěpkovače). Ty jsou vybaveny patentově chráněným kruhovým ostřím DiscBlade, které se vyznačuje dlouhou životností, nižší hlučností, lepšími štěpkovacími vlastnostmi, snadnou montáží a v neposlední řadě úsporou nákladů oproti klasickému rovnému ostří.

Společnost GreenMech vyrábí štěpkovače podle normy ISO 9001. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že štěpkovače, které kupují, splní veškeré jejich požadavky na výkon a kvalitu.

Inovované návrhy strojů společnosti GreenMech i nadále zaujímají přední postavení na trhu. Štěpkovače GreenMech pravidelně získávají ocenění za nejlepší inovace.

Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

 
 
 

Novinky a aktuality

16.07.2016 Společnost GreenMech představuje zbrusu nový samostatný dopravníkový pás od výrobce AMR. Šířka pásu je 35 cm a délka 5 m. Je přívěsný za automobil a je vhodný pro všechny druhy pil a štípačů. 30.06.2013 Na národní výstavě hospodářských zvířat a zemědělské techniky, která proběhla ve dnech 27. - 30. 6. na brněnském výstavišti jsme obdrželi zlatou medaili. Více v sekci Akce. 02.02.2013 Potřebujete půjčit štěpkovač? Volejte 736 626 401 nebo pište na greenmech@greenmech.cz Platí pro celou ČR 17.11.2012 Přinášíme Vám 3 typy nových REVOLUČNÍCH štěpkovačů, které mohou využívat kulaté (Disc Blade) nebo klasické (rovné) ostří: Arborist 130, Arborist 150 a Arbtrak 150. Více v sekci: Štěpkovače

Neustále jsme s vámi

Podívejte se na naše videa nebo nás sledujte na facebooku »

 

Neustále jsme s vámi

Podívejte se na naše videa nebo nás sledujte na facebooku »