GREENMECH

O společnosti GreenMech, s.r.o.

Britská společnost GreenMech Ltd. byla založena společností Turner Development Ltd. UK za účelem vývoje, výroby a prodeje široké řady štěpkovačů a drtičů zeleného odpadu. Má více než 30-leté zkušenosti  v navrhování a výrobě strojů pro údržbu zeleně, štěpkovačů a drtičů určených pro zpracování zeleného odpadu a dřevních zbytků. Jen málo výrobců se může pochlubit takovým zázemím a zkušenostmi, jako tým GreenMech.

Česká společnost GreenMech, s.r.o. byla založena na počátku roku 2001. Poskytuje služby v oblasti ekologie a likvidace odpadů. Zákazníkům nabízí štěpkovače, které představují perfektní poměr mezi výkonem a cenou. Spolu s nízkými provozními náklady a s bezkonkurenčním poprodejním servisem, představují štěpkovače GreenMech jasnou volbu. 

V nabídce se objevují štěpkovače s vlastním motoremštěpkovače za traktor a štěpkovače na pásech (samochodné štěpkovače). Ty jsou vybaveny patentově chráněným kruhovým ostřím DiscBlade, které se vyznačuje dlouhou životností, nižší hlučností, lepšími štěpkovacími vlastnostmi, snadnou montáží a v neposlední řadě úsporou nákladů oproti klasickému rovnému ostří.

Společnost GreenMech vyrábí štěpkovače podle normy ISO 9001. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že štěpkovače, které kupují, splní veškeré jejich požadavky na výkon a kvalitu.

Inovované návrhy strojů společnosti GreenMech i nadále zaujímají přední postavení na trhu. Štěpkovače GreenMech pravidelně získávají ocenění za nejlepší inovace.

Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

 
 
 

GREENMECH

PROČ JSOU NAŠE STROJE NEJLEPŠÍ?

1

Přes 30 let zkušeností

Společnost Greenmech má více než 30-leté zkušenosti v navrhování a výrobě strojů pro údržbu zeleně, štěpkovačů a drtičů určených pro zpracování zeleného odpadu a dřevních zbytků.

2

Kvalitní pozáruční servis

Společnost GreenMech vyrábí štěpkovače podle normy ISO 9001. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že štěpkovače, které kupují, splňují jejich požadavky i zvyšují jejich spokojenost.

3

TOP produkty na trhu

PoskytujeME služby v oblasti ekologie a likvidace odpadů. Zákazníkům nabízíME štěpkovače, které představují ideální poměr mezi výkonem a cenou.

AKTUALITY

BUĎTE V OBRAZE!

27.09.2018

Výsuvný pásový podvozek SAFE-Trak dostal výrazné vylepšení ve formě patentovaného systému SURE-Trak. Nyní lze oba pásy nejen vysunout, ale i nezávisle na sobě naklánet, tím je zajištěna bezkonkurenční stabilita a bezpečnost při Vaší práci. Další informace naleznete v katalogovém listu modelu SAFE-Trak 19-28

11.09.2018

Představujeme Vám zcela nový model Combi 200. Jedná se o první stroj GreenMech, vybavený pásovým dopravníkem. Vaše práce s ním bude bezpečnější a pohodlnější než kdy dřív.

09.12.2017

Založili jsme si náš oficiální facebookový profil. Budeme jej průběžně doplňovat a informovat Vás o všech důležitých novinkách.

04.11.2017

Zprovoznili jsme pro Vás nový design našich webových stránek, věříme, že bude mnohem přehlednější a intuitivnější a že zde naleznete všechny informace potřebné pro výběr Vašich nových pomocníků pro zpracování dřeva.

0

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

0

PRODANÝCH ZAŘÍZENÍ

0

ZÍSKANÝCH OCENĚNÍ

0

BĚŽÍCÍCH PROJEKTŮ

NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NABÍZÍME TU NEJKVALITNĚJŠÍ PODPORU

STÁHNOUT DOKUMENTACI KONTAKTUJTE NÁS