GREENMECH

O společnosti GreenMech, s.r.o.

Britská společnost GreenMech Ltd. byla založena společností Turner Development Ltd. UK za účelem vývoje, výroby a prodeje široké řady štěpkovačů a drtičů zeleného odpadu. Má více než 30-leté zkušenosti  v navrhování a výrobě strojů pro údržbu zeleně, štěpkovačů a drtičů určených pro zpracování zeleného odpadu a dřevních zbytků. Jen málo výrobců se může pochlubit takovým zázemím a zkušenostmi, jako tým GreenMech.

Česká společnost GreenMech, s.r.o. byla založena na počátku roku 2001. Poskytuje služby v oblasti ekologie a likvidace odpadů. Zákazníkům nabízí štěpkovače, které představují perfektní poměr mezi výkonem a cenou. Spolu s nízkými provozními náklady a s bezkonkurenčním poprodejním servisem, představují štěpkovače GreenMech jasnou volbu. 

V nabídce se objevují štěpkovače s vlastním motoremštěpkovače za traktor a štěpkovače na pásech (samochodné štěpkovače). Ty jsou vybaveny patentově chráněným kruhovým ostřím DiscBlade, které se vyznačuje dlouhou životností, nižší hlučností, lepšími štěpkovacími vlastnostmi, snadnou montáží a v neposlední řadě úsporou nákladů oproti klasickému rovnému ostří.

Společnost GreenMech vyrábí štěpkovače podle normy ISO 9001. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že štěpkovače, které kupují, splní veškeré jejich požadavky na výkon a kvalitu.

Inovované návrhy strojů společnosti GreenMech i nadále zaujímají přední postavení na trhu. Štěpkovače GreenMech pravidelně získávají ocenění za nejlepší inovace.

Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

 
 
 

GREENMECH

PROČ JSOU NAŠE STROJE NEJLEPŠÍ?

1

Přes 30 let zkušeností

Společnost Greenmech má více než 30-leté zkušenosti v navrhování a výrobě strojů pro údržbu zeleně, štěpkovačů a drtičů určených pro zpracování zeleného odpadu a dřevních zbytků.

2

Kvalitní pozáruční servis

Společnost GreenMech vyrábí štěpkovače podle normy ISO 9001. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že štěpkovače, které kupují, splňují jejich požadavky i zvyšují jejich spokojenost.

3

TOP produkty na trhu

PoskytujeME služby v oblasti ekologie a likvidace odpadů. Zákazníkům nabízíME štěpkovače, které představují ideální poměr mezi výkonem a cenou.

AKTUALITY

BUĎTE V OBRAZE!

09.12.2017

Založili jsme si náš oficiální facebookový profil. Budeme jej průběžně doplňovat a informovat Vás o všech důležitých novinkách.

02.12.2017

Ve spolupráci se společnostmi AMR a JMEKA Vám nově nabízíme lehké, univerzální mininakladače Smartpel vhodné především pro údržbu zahrad a menších pozemků.

04.11.2017

Zprovoznili jsme pro Vás nový design našich webových stránek, věříme, že bude mnohem přehlednější a intuitivnější a že zde naleznete všechny informace potřebné pro výběr Vašich nových pomocníků pro zpracování dřeva.

02.02.2013

Potřebujete půjčit štěpkovač? Volejte 736 626 401 nebo pište na greenmech@greenmech.cz Platí pro celou ČR

0

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

0

PRODANÝCH ZAŘÍZENÍ

0

ZÍSKANÝCH OCENĚNÍ

0

BĚŽÍCÍCH PROJEKTŮ

NAŠIM ZÁKAZNÍKŮM NABÍZÍME TU NEJKVALITNĚJŠÍ PODPORU

STÁHNOUT DOKUMENTACI KONTAKTUJTE NÁS